• Sakarya Kız Öğrenci Yurdu
  • Sakarya Kız Öğrenci Yurdu
  • Sakarya Kız Öğrenci Yurdu
  • Sakarya Kız Öğrenci Yurdu
  • Sakarya Kız Öğrenci Yurdu
1 2 3 4 5
Huzur ve güvenin adresi; Sakarya Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu Sakarya'da kız öğrenciler için hizmet veriyor...
ÖN KAYIT TALEBİ
 
 
 
 
"GENÇLİĞİN MERKEZİ SERDİVAN'DAKİ SICAK YUVANIZ"
Sen kalmazsan, aklın kalır... ;)
 
 

İmkanlarımız

 

Sakarya Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu, öğrenim hayatını Sakarya'da sürdürecek olan kız öğrenciler için en konforlu ve güvenilir konaklama[...]

devamı
 

Avantajlarımız

 

Sakarya öğrenci yurtları arasında neden Cevahir Life Kız Öğrenci yurdunu seçmeliyim? Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu'nu Sakarya'daki diğer[...]

devamı
 
 
 

SAKARYA CEVAHİR LİFE KIZ ÖĞRENCİ YURDU

 
 

Sakarya Serdivan merkezinde, avmlere, mavi durağa, toyata hastanesi, konak hastanesi ve diş hastanesine yürüme mesafesinde gençliğin tercih ettiği bir mevkide kurulmuş olan yurdumuz Sakarya Üniversite kampüsüne ve Sağlık Meslek Yüksekokuluna 5 dk mesafededir.

Geleceğimizi inşaa edecek gençlerimize, eğitimlerinde konaklamada huzuru, güveni hissedecekleri aile sıcaklığını yaşayacakları ortamı oluşturmak ve bu ortamı unutamayacakları yıllar olarak hatırlamalarını sağlayacak, disiplinli hijyen ve pandemiye karşı alınan önlemlerle otel konceptinde, bahçe içerisinde rahat edecekleri Sakaryanın en iyi yurdunu sizlerin tercihine sunuyoruz.

DEVAMI
 
Sakarya Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu
 
 
 
 
 
FOTO GALERİ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TÜMÜ
 
 
 
 
SAKARYA YURT HABERLERİ

Sakarya Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu hakkında makaleler, haberler, merak edilenler...

 
 
 
 
 
 
 
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
VİDEOLAR
 
 

Sakarya Kız Öğrenci Yurtları

 

Sakarya Kız Öğrenci Yurtları Sakarya'da bulunan kız öğrenci yurdumuz, öğrencilerimize sağladığı konfor ve hizmetlerden dolayı en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunan yurtlar arasında yer almaktadır. Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu Sakarya'nın Serdivan İlçesi'nde Sakarya Üniversitesi'ne en kolay ulaşılabilecek konumdadır. Sakarya'da......

DEVAMI »

 
 

Sakarya Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar

 

Sakarya Üniversitesi'ne Yakın YurtlarSakarya'da üniversite mi kazandınız? Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü'ne en kolay nereden ulaşırım diye mi düşünüyorsunuz?  Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu Serdivan'daki hizmet binasında Sakarya Üniversitesi'ne yakın yurtlar denince akla ilk gelen kız öğrenci yurdu olarak hizmet veriyor. Sakarya'nın......

DEVAMI »

 
 

Sakarya Öğrenci Yurt Fiyatlarına mı Bakıyorsunuz?

 

Sakarya Öğrenci Yurt FiyatlarıSakarya Öğrenci Yurt Fiyatları ya da Sakarya Yurt Kayıt Fiyatları hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Sakarya Serdivan Yurt fiyatları yurttan yurda göre değişkenlik göstermektedir. Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu sizlere en iyi fiyat garantisini sunuyor. Sakarya’da benzer yurtların şartlarında......

DEVAMI »

 
 

Sakarya Özel Kız Öğrenci Yurtları

 

Sakarya Özel Kız Öğrenci YurtlarıSakarya kız öğrenci yurdu arayanlar buraya! Özellikle güvenilir kız öğrenci yurdu dendiğinde Sakarya’nın önde gelen kız öğrenci yurtlarının başında Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu geliyor. Çok uygun yurt fiyatları ve birçok ödeme seçeneği ile kız öğrenciler tarafından......

DEVAMI »

 
 

Sakarya Kız Yurdu

Sakarya'da kız yurdu aramak sizin için zorlu bir süreç olabilir. Sakarya Üniversitesi'nin büyüklüğü nedeniyle şehirde yüzbinlerce öğrenci ikamet etmektedir. Bu sebeple de şehirde yüzlerce yurt bulunuyor. Özellikle kız yurtlarının sayısı Sakarya'da çok fazla. Ama nitelik olarak en iyi yurt hangisi derseniz sizlere Cevahir Kız Yurdu'nu söyleyebilirsiniz.

Cevahir Kız Yurdu, Sakarya'yı kazanmış öğrenciler ile uzaktan iletişim kurabilmek ve akıllarındaki tüm sorulara cevap bulabilmek adına onlar için donatılmış bir web sitesi hazırlamıştır. Bu web siteyi incelediğinizde Sakarya kız yurtlarından Cevahir Kız Yurdu'nun sağladığı imkanları ve diğer yurtlara kıyasla avantajlarını inceleyebilirsiniz.

Yurtlarında konaklayan tüm öğrencileri ile özel olarak ilgilenen Cevahir Kız Yurdu ailesi, onları kendi çocukları gibi görerek tüm konforları sağlamaktadır. Aynı zamanda öğrencilerinin bütçelerini de düşünerek fiyatlandırma uygulayan Cevahi Kız Yurdu'nun Sakarya'da eşdeğerini bulamayacağınızı belirtmeliyiz. "Bu konfora bu fiyatlar çok uygun" diyebileceğiniz yurt olan Cevahir Kız Yurdu ile iletişime geçerek tek kişilik, iki kişilik veya daha kalabalık odalar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya'da üniversite okuma hayali kuran gençlerimiz için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Üniversite hayatlarını en güzel şekilde geçirmek istiyorsanız üniversitenize en yakın yurdu tercih etmelisiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli aktiviteler yapabileceğiniz mekanlara yakın bir konumda konaklama imkanına sahip olmanız üniversite hayatınızın en büyük avantajı olabilir. Peki hem üniversiteye hem de sosyal alanlara yakın yurdu nereden bulacaksınız?

Eğer Sakarya'da üniversiteye ve sosyal alanlara yakın yurt neresi diyorsanız kesinlikle Cevahir Kız Yurdu cevaplarını alacaksınız. Sakarya Üniversite'nin kız öğrencileri çoğunlukla Cevahir Kız Yurdu'nu tercih etmektedir. Konum avantajı olan Cevahir Kız Yurdu, öğrencileri için çeşitli imkanlarını da oluşturmakla birlikte diğer kız öğrenci yurtlarına kıyasla çok farklı avantajlara sahip olmaktadır. Bunlardan sadece birkaçını sizin için özetleyelim.

Büyük bir yurt olması ile birlikte her oda için geniş balkon özelliği olan Cevahir Kız Yurdu, güzel havaları değerlendirmek adına yurdunun bahçesini de kız öğrencileri için ayırmıştır. Öğrencilerinin en konforlu yurtta konaklamaları için odalarındaki tüm eşyaları en kaliteli markalardan ve malzemelerden seçen Cevahir Kız Yurdu, aynı zamanda öğrencilerinin sağlıklı bir şekilde ders çalışabilmeleri için çeşitli etüt alanları oluşturmuştur.

Bunlar Cevahir Kız Yurdu'nun sadece birkaç avantajı ve imkanıdır. Siz detaylı bilgiyi Sakarya kız yurdu olan Cevahir Kız Yurdu'nun web sitesini inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Sakarya'daki Kız Yurtları Neler?

Sakarya Üniversitesi'ni kazanmış olan öğrencilerimizi öncelikle tebrik ediyor ve eğitim hayatlarında çok başarılı olmalarını diliyoruz. Öncelikle Sakarya Serdivan bölgesini onlar için özetleyelim. Kalabalık olan Sakarya Üniversitesi yüzlerce eğlence mekanları, büyük avmlerden oluşan Serdivan'da bulunuyor. Öğrencilerin en uğrak noktası olan Mavi Durak ise çoğu vaktinizi geçirebileceğiniz bir cadde diyebiliriz.

Peki konaklayacağınız kız yurtları bu konumlara yakın olmalı mı derseniz kesinlikle evet cevabını verebilirsiniz. Üniversite ve sosyal alanlara yakın olan konumda bir yurt tercih ederseniz yol masrafınız olmayacak ve vakit kaybetmeyeceksinizdir. Peki Serdivan bölgesindeki kız yurtları neler? Öncelikle size Cevahir Kız Yurdu'nu tanıtmak istiyoruz. Tüm bu konumların en yakınında bulunan Cevahir Kız Yurdu, konforlu yurt imkanı ile Sakarya Üniversitesi öğrencileri tarafından çoğunlukla tercih edilen yurt özelliğini taşımaktadır. Öğrencilerine kolay bir şekilde ulaşabilmek adına Sakarya kız öğrenci yurtları için bir web sitesi hazırlayan Cevahir Kız Yurdu, öğrencileri ile yurt görüntülerini, onları diğer yurtlardan ayıran avantajlarını ve imkanlarını paylaşmaktadır. Siz de Sakarya'da kız öğrenci yurdu arıyorsanız Cevahir Kız Yurdu'nu inceleyebilirsiniz.

Sakarya'daki En Konforlu Kız Yurdu

Sakarya Üniversitesi'ni kazandıysanız öncelikle tebrikler! Çok güzel bir üniversite hayatı sizi bekliyor! Eğer Sakarya'da yaşıyorsanız üniversitesi bölgesi hakkında bilginiz vardır. Ama şehir dışından Sakarya'ya gelecekseniz sizin için biraz anlatmak isteriz.

Sakarya Üniversitesi, çok kaliteli üniversitelerden biri olmakla birlikte öğrenci sayısı fazla olan üniversitelerden de biridir. Öğrenciler için oluşturulmuş yüzlerce cafe, avm ve etkinlik alanları bulabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile keyifli bir üniversite hayatı geçirmek için Sakarya çok doğru bir tercih olduğuna inanabilirsiniz.

Peki gelelim yurtlara. Bütün bir yıl konaklayacağınız yurdu seçmeden önce detaylı şekilde araştırmalısınız. İmkanları neler, diğer yurtlara kıyasla avantajları neler, konumu üniversiteye yakın mı gibi tüm sorulara cevap bulmalısınız.

Cevahir Kız Yurdu akla gelen tüm soruları sizin için cevaplandırıyor. Yurtlarında bulunan tüm imkanları öğrencileri için arttıran, konforlu oda imkanı sunan, öğrencileri için bütçe dostu fiyatlar belirleyen Sakarya kız öğrenci yurtlarından Cevahir Kız Öğrenci Yurdu'nun ilgili çalışanları ile iletişime geçerek yurt hakkında detaylı bilgi alabilir, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sakarya Uygun Fiyatlı Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Üniversitesi'nde öğrenim gören öğrencilerimiz için yurt imkanı sunuyoruz. Cevahir Kız Yurdu olarak öğrencilerimiz için tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve daha kalabalık odalar ile öğrencilerimiz tarafından tercih ediliyoruz.

Cevahir Kız Yurdu'muzun Sakarya'daki en konforlu ve en uygun fiyatlı kız öğrenci yurdu olması için elimizden tüm gelen imkanları seferber ediyoruz. Tek gayemiz öğrencilerimizin öğretim hayatları boyunca aile yanlarındaki kadar rahat bir şekilde konaklamalarıdır. Öğrencilerimizin derslerini de çok önemsiyor ve onlar için çeşitli etüt odaları imkanı sunarak eğitim hayatlarında istedikleri başarıyı elde etmelerine ortak oluyoruz.

Sakarya'nın kız öğrenci yurdu olarak öğrencilerimizin bütçelerini de düşünerek fiyatlarımızı eşdeğer olan yurtlar ile kıyasladığımızda en uygun fiyatları biz oluşturuyoruz. Cevahir Kız Yurdu işletmesinde maddi değil manevi değer çok daha önemli. Öğrencilerimiz yurtlarımızda isteyerek ve mutlu şekilde konakadıkları müddetçe başka hiçbir talebimiz olmaz. Siz de kız öğrenci yurdu arıyorsanız gelin öncelikle Cevahir Kız Öğrenci Yurdu'muzu ziyaret edin. Kesinlikle bizi tercih edeceğinize eminiz.

Sakarya Üniversitesi'ne Yakın Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Üniversitesi öğrencileri tarafından en çok tercih edilen Cevahir Kız Yurdu'muzun konumunu merak ediyor musunuz? Sağlık Meslek Yüksekokulu'na en yakın yurt, Mavi Durak'a yürüme mesafesi, Hastanelere yürüme mesafesi, Toplu taşıma araçlarının güzergahında, Alışveriş merkezlerine ve kafelere yakın bir mevkide yer alıyor. Tüm alanlara en yakın konumda olan kız öğrenci yurdumuz sayesinde ulaşım sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Sakarya'da evinizin sıcaklığı göz önünde tutularak kişiye özel tasarlanan odalarda konaklayabileceğiniz bir yurdumuz, kaliteli ve ekonomik bir şekilde konaklayabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile sizlere uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Kız öğrencilerimizin güvenle kalabileceği özel yurdumuzda servis imkanı, 24 saat güvenlik kamera, sıcak su, sınırsız internet, odalarda televizyon ve buzdolabı gibi birçok imkan sunulmaktadır. Yurdumuz hakkında detaylı bilgi almak için yurdumuz ile irtibata geçebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

 
×

ÖN KAYIT TALEBİ

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere bir ön kayıt talebi iletebilirsiniz.Mesajınızı aldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşacağız.